Kleszczów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Policyjny pościg za BMW w Łodzi - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 30 marca 2020
Wybierz miasto na mapie
Policyjny pościg za BMW w Łodzi
Data dodania: 2018-06-02 15:01:53
Policyjny pościg za BMW w Łodzi
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Po nocnym pościgu z piątku na sobotę w Łodzi i okolicach rannych zostało dwóch policjantów. Na szczęście obrażenia funkcjonariuszy nie są poważne.

W pościgu za BMW prowadzonym przez kobietę bez prawa jazdy i prawdopodobnie pod wpływem alkoholu uczestniczyły dwa radiowozy.

- Ok. godz. 2:50 zostaliśmy powiadomieni przez mieszkańców, że na ul. Brzezińskiej zatrzymali kobietę, która prawdopodobnie pod wpływem alkoholu prowadziła BMW.
.
Kierująca samochodem zdołała im jednak uciec, ale została namierzona na ul. Strykowskiej.
Pomimo prób zatrzymania prowadząca BMW nie reagowała - tłumaczył nadkom. Kolasa z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. - Na rondzie próbowała zepchnąć z drogi jeden z policyjnych samochodów, który chciał zatrzymać ją do kontroli. Później rozpoczął się pościg za uciekającą z nadmierną prędkością kobietą. Na zakręcie jej auto wypadło z drogi, uderzając w ogrodzenie jednej z posesji. Tam policjanci zatrzymali 30-letnią kobietę, od której czuć było silną woń alkoholu.

W wyniku uderzenia w policyjny pojazd do szpitala na badania trafili dwaj policjanci.

Z tego co ustalili policjanci, kobieta nie miała uprawnień do kierowania pojazdem. Z urazem głowy trafiła do szpitala w Zgierzu, gdzie pozostaje pod nadzorem funkcjonariuszy. Została od niej pobrana krew na zawartość alkoholu i narkotyków. Grozi jej nawet do 5 lat więzienia.

A.Sz.

Źródło : RMF FM
Tagi: pościg, noc, BMW, policja, wypadek, alkohol, ranni, policjanci
Najczęściej czytane
go to top