Kleszczów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Wypadek motocyklistów w Żłobnicy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 30 marca 2020
Wybierz miasto na mapie
Wypadek motocyklistów w Żłobnicy
Data dodania: 2018-05-28 13:54:37
Wypadek motocyklistów w Żłobnicy
Wypadek motocyklistów w Żłobnicy Wypadek motocyklistów w Żłobnicy Wypadek motocyklistów w Żłobnicy
Źródło zdjęcia: belchatow.policja.gov.pl
Jeden z motocyklów spłonął, drugi złamał się w pół. To kolejna niebezpieczna sytuacja w tym miejscu. Tak zwana "patelnia" w Żłobnicy to miejsce spotkań i wariacji motocyklistów.

Do niebezpiecznego zderzenia motocyklów doszło w sobotę na "patelni" w Żłobnicy. Policjanci ustalili, że kierujący motocyklami mijali się na łuku drogi, jadąc z przeciwnym stron.
. Z nieoficjalnego źródła również wiadomo, że motocykliści mieli podczas mijanki przybić sobie piątkę. Jednak ten manewr nie udał się. Motocyklista nie zapanował nad swoją maszyną i stracił panowanie, zjeżdżając na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z drugim motocyklistą. Podczas silnego uderzenia jedna z maszyn spłonęła, a druga złamała się w pół. Obydwoje motocykliści doznali niewielkich obrażeń ciała. Obydwoje zostali ukarani mandatami karnymi.

Sprawca tego zajścia to 26-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego drugi z mężczyzn to 36-letni mieszkaniec Bełchatowa. Drugi z nich nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami.

belchatow.policja.gov.pl / JK
Tagi: wypadek, motocykliści, Żłobnica
Najczęściej czytane
go to top