Kleszczów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Pijana majówka. 5 osób nie żyje - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa


 
Poniedziałek, 30 marca 2020
Wybierz miasto na mapie
Pijana majówka. 5 osób nie żyje
Data dodania: 2018-05-04 11:11:43
Pijana majówka. 5 osób nie żyje
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Najdłuższa od lat majówka trwa. Policjanci wyeliminowali z ruchu aż 148 nietrzeźwych kierujących.  Niestety 5 osób zginęło w wypadkach na terenie województwa łódzkiego.

STATYSTYKI:
 od piątku 27 kwietnia do 3 maja 2018 roku włącznie na drogach województwa łódzkiego doszło do 62 wypadków, w których rannych zostało 75 osób a   5  poniosło śmierć. Policjanci wyeliminowali z ruchu 148 nietrzeźwych kierujących.
.
 
Od piątku 27 kwietnia 2018 roku , przez  10 dni , w całym kraju jest więcej patroli na drogach. Funkcjonariusze kontrolują prędkość, stan techniczny pojazdów oraz trzeźwość kierowców. Pamiętajmy aby dzieci przewozić w bezpiecznych fotelikach a przed podróżą sprawdzić stan techniczny pojazdu i nie odkładać wyjazdu oraz powrotów na ostatnią chwilę.

-Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę za kierownicą. Bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od tych, którzy się po nich poruszają. - apelują policjanci.

W każdej chwili możemy sprawdzić stan trzeźwości w  jednostce Policji. Podczas spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu pamiętajmy, że zgodnie z polskim prawem w miejscach publicznych, takich jak ulice, place i parki zabronione jest spożywanie alkoholu, chyba, że są tam miejsca wyznaczone do jego spożycia, np. ogródki restauracyjne.  

Policja / ES
Tagi: majówka, wypadki, pijani kierowcy, łódzkie
Najczęściej czytane
go to top