Kleszczów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
Dwór Słupia

 
Środa, 18 lipca 2018
Wybierz miasto na mapie
Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki
Data dodania: 2018-03-22 11:42:32
Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki
Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki Ruszają zapisy na II edycję Kleszczowskiej Dziesiątki
Źródło zdjęcia: inessport
Serdecznie zapraszamy na drugą edycję biegu Kleszczowska Dziesiątka, która odbędzie się 27 maja w ramach XXI Dni Kleszczowa! Zawodnicy będą mogli sprawdzić się na nowej szybszej 10 km trasie. Dziś w samo południe startują zapisy na stronie www.kleszczowna5.
.pl


Szybka dycha - Podczas drugiej edycji uczestnicy biegu głównego będą mogli powalczyć o swoje życiówki na nowej szybszej trasie! Wszyscy zawodnicy startujący w Kleszczowskiej Dziesiątce otrzymają w pakietach startowych pamiątkowe koszulki, wejście na basen Solpark, a na mecie okazałe medale. Czy w tym roku padną rekordy? O tym przekonamy się 27 maja na mecie w Kleszczowie!

Biegi dla dzieci - Kleszczowska Dziesiątka to również możliwość rywalizacji najmłodszych adeptów biegania. Dla dzieci przygotowane zostaną trasy na dystansach od 200 m do 800 m. Na wszystkich najmłodszych uczestników na mecie czekać będą pamiątkowe medale i słodki poczęstunek. Start zapisów do biegów towarzyszących zaplanowany jest na 5 kwietnia!

XXI Dni Kleszczowa - Kleszczowska Dziesiątka to nie tylko bieg! Impreza odbywa się w ramach XXI Dni Kleszczowa podczas których odbywają się koncerty, na uczestników czekają różnego rodzaju atrakcje m.in. strefa zabaw dla dzieci, wesołe miasteczko.

Film z 2017 roku:
https://www.facebook.com/kleszczowna5/videos/899493640191549/

inesSport/AG
Tagi: Kleszczowska Dziesiątka, Kleszczów, bieg, Dni Kleszczowa
Najczęściej czytane
go to top